TG ČestitkeTG Sport

FOTO ČESTITKA: Na Taekwondo prvenstvu Federacije BiH članovi TDK “Buško Blato” osvojili tri medalje!

U nedjelju, 21.04.2024.godine u Visokom je održano Taekwondo prvenstvo Federacije Bosne i Hercegovine na kojem se okupilo 370 natjecatelja iz 38 klubova Federacije BiH.

Taekwondo klub Buško Blato predstavljalo je četvero natjecatelja, juniorke Leonarda Krišto, koja nakon odrađene dvije borbe, nije uspjela ući u borbu za medalju, Jozefina Krišto je uspjela doći do bronce i Darija Sučić koja je i ovaj put srebrena, ponovo u finalu izgubivši od aktualne državne prvakinje u ovoj kategoriji. S njima je nastupio i naš jedini senior Mihael Kovač osvojivši ovaj put brončanu medalju.

Čestitke svima, a spremamo se još jače za otvoreni kup BiH koji je uskoro na kalendaru natjecanja; priopćeno je iz TDK “Buško Blato”.