TG Sport

FOTO ČESTITKA : Omiški polumaraton kanjonom rijeke Cetine i prava jesenska berba za članove AK “Puls”

OMIŠ – POLUMARATON KANJONOM RIJEKE CETINE I PRAVA JESENSKA BERBA ZA NAŠE ČLANOVE 😇💪
🔝 ZLATO ZA NAOMI MANĐERALO 🥇 I DŽEMALA BUKVIĆA 🥇 TE BRONCA ZA NEDIMA ZAHIROVIĆA 🥉 NA UTRCI OD 6 KM; BRONCA ZA DIJANU MANĐERALO 🥉 NA POLUMARATONU TE ‘NARAMAK’ MEDALJA U DOBNIM KATEGORIJAMA 🙃
✅ Današnji polumaraton u Omišu, zajedno s utrkom na 6 km privukao je dvjestotinjak natjecatelja, ponajviše iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Jesenskom trkačkom izazovu nisu mogli odoljeti ni naši članovi pa smo predstavnike imali na obje utrke. Vremenski su uvjeti bili idealni, tim više jer se cijelo vrijeme trčalo uz Cetinu, a ni povremeni povjetarac nije kvario raspoloženje trkača. 🙃
✅ Na utrci dugoj 6 km naši su članovi pokazali pravu dominaciju. U ženskoj konkurenciji najbrža je bila 🥇 Naomi Manđeralo koja je utrku završila za 24,23 (tempo 4,04). Jednako su odlični bili i naši mladići. 🥇 Džemal Bukvić do cilja je došao kao prvi muškarac s impresivnim rezultatom 20,47 (tempo 3,28), a izvrstan je bio i 🥉 Nedim Zahirović koji je osvojio treće mjesto s vremenom 21,53 (tempo 3,39). Peti je bio Marko Prlić 22,38 (3,46), a utrku je uspješno završio i Luka Klišanin 32,22 (5,24). Naša mladost, naš ponos. Čestitamo svima! 👏👏💪

✅ Na glavnoj, polumaratonskoj utrci najbolji plasman od naših ostvarila je 🥉Dijana Manđeralo. Do cilja je došla kao trećeplasirana žena i prva 🥇 u kategoriji Ž40 s vremenom 1,29,50. Bravo Dijana! 👏👏
✅ U muškoj konkurenciji pobijedio je Ante Pokrajčić s vremenom 1,15,29 te ovom prilikom našem prijatelju čestitamo na pobjedi, a od naših momaka najbrži je bio Josip Martinović. Ovo mu je tek drugi polumaraton u karijeri, a rezultat 1,24,35 i današnje peto mjesto (🥈2. u kategoriji MS) dovest će ga među trideset najboljih polumaratonaca u Bosni i Hercegovini za ovu godinu. Bravo Josipe! 👏👏💪
✅ Od naših su još nastupali i odličnu formu potvrdili:
↗️ Ante Klišanin, vrijeme – 1,38,26 (🥈 2. u kategoriji M50); ↗️ Ivan Jurčević 1,43,35 (10. u kategoriji MS); ↗️ Smiljenko Vekić 1,55,12 (🥈 2. u kategoriji M65) i Hrvoje Ćosić – Mačak 2,01,07 (4. u kategoriji M60)
✅ Na kraju dodajemo kako smo predstavnika imali i u Šibeniku na „Šibenskih deset“. Boje našega kluba predstavljao je Vlatko Kovačević te je desetku istrčao za 58,33. 👏👏