TG Sport

FOTO : MMT “Mrkodol,2019”, objavljujemo rezultate jučer odigranih utakmica, danas je slobodan dan na turniru

copyright@tomislavnews.com

Završen je sedmi dan MMT Mrkodol 2019. Objavljujemo rezultate jučer odigranih utakmica,  a danas je slobodan dan na turniru.

Ždrijeb seniorskog turnira pratite na sljedećem linku:

Rezultati odigranih utakmica:

Juniori:
MNK Mrkodol – Stipanići Studio Krišto 5:3

Seniori:
MNK PLAVO BIJELI – S.S. BAGUŠIĆ 3:4
(A. Kvesić x3; Ivan Mandurić x2, Paško Čuljak, Ivan Jurišić)

MNK MRKODOL – CAFFE BAR 4 VOLTA 6:5
(I. Marinčić, M. Vučić, M. Dragičević; M. Radoš, M. Perić, M. Pavić)

Sinoć smo uživali u utakmicama koje su bile na SRC Mrkodol, kako u juniorskoj konkurenciji tako i u seniorskoj.

Ekipa juniora MNK Mrkodola bila je uspješnija od ekipe Stipanića, te su ovom pobjedom zauzeli prvo mjesto i prolazak u polufinale.

U seniorskoj konkurenciji u prvoj utakmici gledali smo sraz dvije iskusne ekipe u kojima je ekipa S.S. Bagušić bila uspješnija te prošla u daljnji tijek natjecanja.

U drugoj utakmici dana imali smo pravu fajtersku utakmicu u kojoj je prvo poluvrijeme pripalo ekipi MNK Mrkodol, ali se u drugom poluvremenu ekipa Caffe bar 4 Volta trgnula i preokrenula rezultat. Na kraju je utakmica završila rezultatom 3:3 te su penali odlučili pobjednika. Ovaj put više sreće imala je ekipa MNK Mrkodola koja je prošla u četvrtfinale.

U zadnjoj utakmici dana, ekipa Mesnice Vitić  nije se  pojavila, te je utakmica registrirana rezultatom 3:0 za ekipu Tehnički pregled Parts.

Danas je dan odmora na MMT Mrkodol 2019.
Tijekom današnjeg dana donosimo vam raspored utakmica za utorak i srijedu kada su na rasporedu četvrtfinalne utakmice seniora!