oglas

GALIR KAMEN d.o.o. Tomislavgrad raspisuje Natječaj za radna mjesta radnika u proizvodnji i montera

Galir Kamen d.o.o. je poduzeće osnovano 2005. godine, a razvilo se na dugogodišnjoj obiteljskoj tradiciji obrade kamena. Osnovna djelatnost poduzeća je prerada i ugradnja gotovih proizvoda od granita, mramora, kvarca i oniksa . Naš dugogodišnji rad i praćenje visokih standarda struke rezultirao je značajan rast i širenje poslovanja, te povećava i našu potrebu za novim zaposlenicima.

Ako tražite dinamičan posao u uspješnom poduzeću, visoko profesionalno i poticajno radno okruženje, pozivamo vas da postanete dio našeg tima!

Proizvodni radnik (m), Tomislavgrad

Opis posla:

  • rad i praćenje rada na CNC strojevima
  • rukovanje sa fleksom
  • izrada i čuvanje arhive proizvod
  • odgovornost za kvalitetno obavljanje preuzetih poslova i radnih zadataka
  • priprema radnog prostora i strojeva za proizvodni proces
  • praćenje tijeka proizvodnje
  • posluživanje i podešavanje strojeva
  • unapređenje proizvodnog procesa koordinacijom svih navedenih aktivnosti

Uvjeti:

  • SSS
  • radno iskustvo prednost nije uvjet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva: nije uvjet

Što nudimo:

  • mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
  • poticajnu i ugodnu radnu atmosferu
  • za početnike početna plaća 1700 KM (neto plaća), te će plaća rasti dinamikom usvojenog znanja
  • plaća za one koji posjeduju iskustvo biti će u skladu sa znanjem koji posjedujuUkoliko zadovoljavate uvjete i želite postati dio uspješne firme, prijavite se putem e-mail adresa: galirkamen@gmail.com , te nas možete kontaktirati na broj: +387 63 330 990.

Vrsta zaposlenja:  Stalni radni odnos

Monter (m), Tomislavgrad

Opis posla:

  • Oblaganje grobnica
  • Ugradnja stepenica i podova
  • Ugradnja prozorskih klupčica
  • Ugradnja kuhinjski radnih ploča
  • Oblaganje unutrašnjih i vanjskih zidova

Uvjeti:

  • SSS

Što nudimo:

www.tomislavnews.com/Oglas