oglasTG GospodarstvoTomislavgrad

OGLAS ZA POSAO: METUS d.o.o. hrvatsko-švedska kompanija traži radnike!

CNC operater (m/ž), Tomislavgrad

METUS d.o.o. je hrvatsko-švedska kompanija i međunarodno priznat partner najpoznatijim tvrtkama na području vertikalnog prijevoza. Na siguran, kvalitetan i pouzdan način projektiramo, izvodimo i održavamo sve vrste dizala. Naš dugogodišnji rad i praćenje visokih standarda struke rezultirao je nizom reprezentativnih internacionalnih projekata, prilagođenih specifičnim zahtjevima klijenta, uz ostvarivanje svih estetskih i funkcionalnih zahtjeva. Značajan rast i širenje poslovanja povećava i našu potrebu za novim zaposlenicima.

Ako tražite dinamičan posao u uspješnoj kompaniji, visoko profesionalno i poticajno radno okruženje, pozivamo vas da postanete dio našeg tima!

Opis posla

  • rad i praćenje rada na CNC strojevima (laser i savijačica), nabavka alata te prilagođavanje strojeva izradi proizvoda
  • rješavanje tehničkih problema pri izvedbi projekata
  • izrada i čuvanje arhive proizvoda
  • sudjelovanje u izradi prototipova i razvoju proizvoda
  • evidentiranje i rješavanje nedostataka na proizvodima
  • unapređuje proizvodnog procesa koordinacijom svih navedenih aktivnosti
  • odgovarnost za kvalitetno obavljanje preuzetih poslova i radnih zadataka
  • provođenje mjera zaštite na radu

Uvjeti

  • SSS
  • radno iskustvo prednost nije uvijet
  • korištenje programom za simulaciju koji služi za programiranje CNC stroja i izvođenje 3D simulacija obrade

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 1

Što nudimo

  • mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
  • poticajnu i ugodnu radnu atmosferu

    Ukoliko zadovoljavate uvjete i želite postati dio Metus tima, prijavite se putem email adresa: t.rosancic@metus.hr i i.durbek@metus.hr, najkasnije do 31.3.2023.

U selekcijski proces biti će uvršteni kandidati koji zadovoljavaju navedene uvjete natječaja

Vrsta zaposlenja:  Stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci

Bravar/Zavarivač (m/ž), Tomislavgrad

Opis posla

  • Sastavljne različitih strukturnih elementa postupkom zavarivanja: CO2, MIG/MAG, WIG(TIG), E-Hand (REL)
  • Obrada metala, zavarivanje i montiranje metalne konstrukcije u skladu s nacrtom ili uputama
  • Rješavanje tehničkih problema pri izvedbi projekata
  • Proizvodnja i montaža pojedinačnih dijelova od lima, cijevi (ručno i strojno)
  • Izrada, obrada i montaža metalne konstrukcije
  • Provođenje mjera zaštite na radu

Uvjeti

  • KV
  • 1 godina relevantnog radnog iskustva;
  • certifikat za zavarivača MIG/MAG i REL prednost nije uvijet

Kvalificirani radnik

Što nudimo

Proizvodni radnik (m/ž), Tomislavgrad

Opis posla

  • priprema radnog prostora, strojeva, uređaja i pomagala za proizvodni proces
  • praćenje tijeka proizvodnje
  • posluživanje i prepodešavanje strojeva
  • obavljanjanje pomoćnih poslova montaže
  • briga o primjeni mjera za rad na siguran način

Uvjeti

  • NKV/KV/SSS
  • korištenje ručnih alata, osnovno poznavanje čitanja jednostavnih strojarskih nacrta.

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva: nije uvijet

Što nudimo

Napomena: U selekcijski proces biti će uvršteni kandidati koji zadovoljavaju navedene uvjete natječaja.

Vrsta zaposlenja:   Stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci

PROMO