PRIOPĆENJE Ekološke udruge “Naša strana Podhum”: Stop prodaji našeg jezera Mandek!
Poštovani mještani, gradonačelnik, općinski i županijski vijećnici, te svi ostali upravitelji... Ovim putem šaljemo zadnje upozorenje određenim elitama koji zemljište...















