Slovenci plaćaju i “uvjetno jelo”!
<p><br />Nakon akcije "uvjetna kava", mnogi su komentirali kako bi bilo bolje ostvaritii akciju"uvjetni kruh", odnosno, da oni koji mogu (bogati) kad kupe sebi kruh ili naruče jelo, plate i još jedan, dva, tri...kruha ili jela za nekoga tko ne može platiti(siromašnima)</p>















