JOŠ JEDNA O ISELJAVANJU: Ostajte ovdje, ma… idite gdje vam je bolje!
<p style="text-align: justify;">O ovoj temi imam pravo govoriti, ja sam dijete gastarbajtera i znam koliko je taj kruv crn. (Ako dolje vidim komentare: Lako je tebi pričat, momentalno idete na listu za odstrel sa stranice)...</p>















