TG Sport

Ekipa „Tomislavgrad“ osvojila 3.mjesto na Streetball turnir u Posušju, čestitamo!

Među 11 prijavljenih ekipa za juniorski turnir bila je i ekipa iz Tomislavgrada

Jučer, 1.srpnja, 2013. godine, u Posušju je počeo Prvi Streetball turnir koji traje 4 dane. Prvi dan odigran je turnir za djecu do 12 godina, te juniorski turnir do 17 godina.
Među 11 prijavljenih ekipa za juniorski turnir bila je i ekipa iz Tomislavgrada. Ekipe su bile podijeljene u dvije skupine po 5, odnosno 6 ekipa. Igralo se po sistemi svaka ekipa protiv svake, a dvije prvoplasirane išle su u polufinale. Duvanjska ekipa je s jednim porazom i 4 pobjede završila je kao druga.
{gallery}kiko_posusje{/gallery}
U polufinalu su izgubili od, pokazalo se na kraju, pobjednika turnira, te su za 3. mjesto igrali protiv ekipe “XXL” iz Posušja. Utakmica je bila neizvjesna do posljednjih sekundi, no ipak je  ekipa iz Tomislavgrada zasluženo slavila. Treba  spomenuti da su za ekipu “Tomislavgrad” nastupali: Kristijan Rezo, Branimir Rezo, Ivan Šimunović i Benjamim Karalić.
Čestitke dečkima iz Tomislavgrada, trebalo je igrati na hercegovačkoj vrućini, a osvojiti treće mjesto u ovako jakoj konkurenciji, je uspjeh vrijedan pohvale!