HrvatskaTG Sport

FOTO/VIDEO/ SP: Argentina – Hrvatska 3 : 0. Argentinski navijači zapljeskali hrvatskom velikanu

Argentinski navijači zapljeskali hrvatskom velikanu: Modrić je odradio svoje, ušao nasljednik
Hrvatska se sjajno držala na terenu, kontrolirala je posjed, ali u 34. minuti sudac Orsato je svirao penal nakon sudara Alvareza i Livakovića.

Messi je bio siguran. Na 2-0 je pet minuta kasnije povisio Alvarez, a u 70. je uslijedio njegov novi za 3-0 i tim rezultatom i završila je utakmica između Argentina i Hrvatske. Hrvatska neće braniti srebro s prošlog Svjetskog prvenstva. Argentina je u polufinalu na Lusail Stadionu slavila 3-0 uz dva gola Alvareza i jedan sjajnog Messija te izborila bitku za ‘božicu’. U subotu nas čeka dvoboj za broncu.

Više na: 24 sata